aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
32 500 CZK

1980, 48x68cm, tempera na papíře, signováno PD, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
9 000 CZK

2013, 50x40cm, oheň na kartonu, signatura dole uprostřed, volný list

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 500 CZK

2006, 29,7x41,8cm, lavírovaná tuš, karton, signováno PD, volný list

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
8 300 CZK

2021, 28,5x41cm, olej na papíře, signováno zezadu, volný list

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
6 000 CZK

2019, 58x42cm, akryl a uhel, ruční papír, signováno PD, volný list

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
23 500 CZK

2020, 49,5x58,3cm, kombinovaná technika na papíře, signováno zezadu, volný list

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
6 000 CZK

2018, 59,5x42cm, akryl na papíře, signováno PD, volný list

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
5 000 CZK

2020, 29,5x21cm, akryl na papíře, signováno zezadu, volný list

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
41 600 CZK

1985, 73x58cm, tempera na papíře, signováno PD, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
8 300 CZK

2021, 41x28,5cm, olej na papíře, signováno zezadu, volný list

aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

1992, 29,7 x 42,1cm, kvaš, tuš, tužka, papír, signováno LD, volný list

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
20 000 CZK

1977, 88x62cm, kvaš, signováno PD, volný list