aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
16 000 CZK

2020, 90x90cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno. Dílo bylo prezentováno v seriálu..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
17 000 CZK

2018, 60x90cm, olej na plátně, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

2018, 60x40cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
8 500 CZK

2017, 50x50cm, komb.technika na plátně, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
55 000 CZK

2002, 74x59,5cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
35 000 CZK

2020, 101x92cm, olej na plátně, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
17 000 CZK

2020, 61x47cm, akryl na linoleu a desce, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
28 000 CZK

2020, 110x100cm, olej na plátně, zlaceno, signováno PD, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 400 CZK

2020, 90x70cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
19 000 CZK

2020, 60x65cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
13 000 CZK
vyvolávací cena:
13 000 CZK

2020, 60x50cm, olej na plátně, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

2019, 50x40cm, komb.technika na desce, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
20 000 CZK

2018, 90x75cm, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
14 000 CZK

2020, 50x40cm, olej na plátně, signováno zezadu, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
20 000 CZK

2016, 22x60cm, komb.technika na dřevě, signováno LD, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

2020, 50x40cm, akryl na plátně, signováno dole uprostřed, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
17 000 CZK

2015, 70x70cm, akryl na plátně, signováno PD, nerámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
12 000 CZK

2021, 54x35.5cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno