#65

Karolína Netolická
(1993)

Věštkyně

Netolická Karolína (* 1993) - Věštkyně
#65

Karolína Netolická
(1993)

Věštkyně

315 zobrazení
45 000 Kč
GALERIE KONTRAST s.r.o.
GALERIE KONTRAST s.r.o.
30. 10. 2022 18:00

Výstavy
Dílo vytvořeno v létě 2021 na Symposiu Felixe Jeneweina v Kutné Hoře, tamtéž bylo vystaveno a publikováno v katalogu sympozia.
Autor
Netolická Karolína (* 1993) - v letech 2016 - 2022 studovala v Ateliéru kresby Jiřího Petrboka na pražské Akademii výtvarných umění. V roce 2019 zde obdržela Ateliérovou cenu. V letošním roce zvítězila v Ceně kritiky za mladou malbu.

2021, 80 x 70cm, tuš, pastel a mikrotužka na plátně, signováno zezadu, nerámováno