Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#1
3
FRANTA (František Mertl)
#1
3
FRANTA (František Mertl)
1 limit
816 zobrazení
350 000 Kč
POST BELLUM, z.ú.
Vyvolávací cena: 330 000 Kč
1. 12. 2020 20:00
Aukce pro Centrum pomoci Paměti národa
Aukční katalog
Milenci | olej na plátně | 122 x 95 cm | rok: 2005 | signatura: ano | rámováno | autor: 1930
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript