#2

FRANTA (František Mertl)

FRANTA (František Mertl)
#2

FRANTA (František Mertl)

957 zobrazení
360 000 Kč
POST BELLUM, z.ú.
POST BELLUM, z.ú.
Vyvolávací cena: 300 000 Kč
1. 12. 2020 20:00

Čekání | olej na plátně | 104 x 105 cm | rok: 2005 | signatura: ano | rámováno | autor: 1930