#14

Lenka Černotová
(1985)

Sukně 2

Černotová Lenka (1985)
#14

Lenka Černotová
(1985)

Sukně 2

385 zobrazení
40 000 Kč
Galerie Pictura
Galerie Pictura
26. 2. 2019 18:00

olej, plátno

Sukně 2, 2014