datum aukce 15. 05. 2019 18:00
131
prodáno za: 260 000 CZK
vyvolávací cena: 250 000 CZK

105. Ronovský František (1929-2006)

Milenci, 1963

technika olej, enkaustika, plátno na sololitu

Sál 260 000 CZK 15. 05. 2019 18:58:42
Sál 250 000 CZK 15. 05. 2019 18:58:39