datum aukce 15. 05. 2019 18:00
105
prodáno za: 55 000 CZK
vyvolávací cena: 55 000 CZK

5. Boettinger Hugo (1880-1934)

Dáma s vějířem, 1904

technika olej, plátno

5****5 55 000 CZK 15. 05. 2019 18:17:01