datum aukce 15. 05. 2019 18:00
140
prodáno za: 200 000 CZK
vyvolávací cena: 200 000 CZK

58. Kafka Čestmír (1922-1988)

Malé stavby, 1969

technika olej, tuš, plátno

Sál 200 000 CZK 15. 05. 2019 18:39:20