datum aukce 09. 12. 2020 18:00
326
prodáno za: 95 000 CZK
vyvolávací cena: 90 000 CZK

12. Boettinger Hugo (1880-1934)

Tanečnice, 1926

technika olej, plátno

Sál 95 000 CZK 09. 12. 2020 18:14:17
Sál 90 000 CZK 09. 12. 2020 18:13:49