datum aukce 09. 12. 2020 18:00
244
prodáno za: 18 000 CZK
vyvolávací cena: 18 000 CZK

18. Bubeníček Ota (1871-1962)

První sněhový poprašek, 1937

technika olej, plátno na lepence

*****4 18 000 CZK 09. 12. 2020 18:19:03