#233

Franz Wenzel Schwarz

Zámek Frýdland

Schwarz Franz Wenzel | Zámek Frýdland
#233

Franz Wenzel Schwarz

Zámek Frýdland

1 limit
142 zobrazení
8 000 Kč
Galerie Pictura
Galerie Pictura
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
20. 3. 2024 18:15

olej, plátno, rentoilováno
rozměry
38 x 52 cm
značeno
značeno vpravo dole: Wenzel-Schwarz 1892
dodatek
Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.