#42

Hermine Ginzkey

Krajina

Ginzkey Hermine | Krajina
Ginzkey Hermine | Krajina
Ginzkey Hermine | Krajina
#42

Hermine Ginzkey

Krajina

131 zobrazení
9 000 Kč
Galerie Pictura
Galerie Pictura
20. 3. 2024 18:15

olej, lepenka
rozměry
50 x 57 cm
značeno
značeno vpravo dole: Hermine Ginzkey