datum aukce 11. 12. 2019 18:00
295
prodáno za: 42 000 CZK
vyvolávací cena: 40 000 CZK

16. Braunerová Zdenka (1858-1934)

Motiv z Francie

technika olej, plátno

Sál 42 000 CZK 11. 12. 2019 18:44:37
Sál 41 000 CZK 11. 12. 2019 18:44:35
Sál 40 000 CZK 11. 12. 2019 18:44:19