datum aukce 11. 12. 2019 18:00
237
prodáno za: 65 000 CZK
vyvolávací cena: 65 000 CZK

18. Brožík Václav (1851-1901)

Dívka

technika olej, plátno na lepence

Sál 65 000 CZK 11. 12. 2019 18:45:20