datum aukce 11. 12. 2019 18:00
229
prodáno za: 55 000 CZK
vyvolávací cena: 55 000 CZK

5. Bauch Jan (1898-1995)

Lodě na pobřeží, 30. léta

technika olej, plátno

Sál 55 000 CZK 11. 12. 2019 18:39:55