datum aukce 17. 10. 2018 18:00
21
prodáno za: 90 000 CZK
vyvolávací cena: 90 000 CZK

15. Diviš Stanislav

Vývoj a zánik cyklóny (1989)

technika olej, plátno

Sál 90 000 CZK 17. 10. 2018 18:39:39