datum aukce 17. 10. 2018 18:00
105
prodáno za: 850 000 CZK
vyvolávací cena: 550 000 CZK

16. Diviš Alén

Quai de Conti v Paříži (1927)

technika olej, plátno

Sál 850 000 CZK 17. 10. 2018 18:40:40
Sál 800 000 CZK 17. 10. 2018 18:40:34
Sál 750 000 CZK 17. 10. 2018 18:40:28
Sál 700 000 CZK 17. 10. 2018 18:40:20
Sál 650 000 CZK 17. 10. 2018 18:40:15
Sál 600 000 CZK 17. 10. 2018 18:40:13
Sál 550 000 CZK 17. 10. 2018 18:40:03