stav | poškozeno |
technika | olej, pláno |
rozměr | 59 x 43 cm |
rok | 19. století |
signatura | nesignováno |
rám | 68 x 53 cm |
stav díla | poškození |
Dům u vodního kanálu - neurčený autor, olej na plátně, původní stav, starší restaurátorské zásahy, novější rám