#20

Obraz 19. století

Obraz 19. století
Obraz 19. století
Obraz 19. století
Obraz 19. století
#20

Obraz 19. století

5 limitů
1453 zobrazení
31 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
25. 1. 2016 20:05

stav
poškozeno
olej, pláno
59 x 43 cm
19. století
nesignováno
68 x 53 cm
poškození

Dům u vodního kanálu - neurčený autor, olej na plátně, původní stav, starší restaurátorské zásahy, novější rám