#24

Karel Rašek

Karel Rašek
Karel Rašek
Karel Rašek
Karel Rašek
Karel Rašek
#24

Karel Rašek

3 limity
1501 zobrazení
28 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
25. 1. 2016 20:05

stav
výborný
olej, pláno
86 x 66 cm
sign. PD K. Rašek
93 x 74 cm

Pasák ovcí - olej na plátně, Pasák ovcí, signováno PD K. Rašek, rozměr 86 x 66, rám 93 x 74 cm