stav | výborný |
technika | olej, pláno |
rozměr | 86 x 66 cm |
signatura | sign. PD K. Rašek |
rám | 93 x 74 cm |
Pasák ovcí - olej na plátně, Pasák ovcí, signováno PD K. Rašek, rozměr 86 x 66, rám 93 x 74 cm
stav | výborný |
technika | olej, pláno |
rozměr | 86 x 66 cm |
rám | 93 x 74 cm |