stav | výborný |
technika | olej, pláno |
rozměr | 53 x 63,5 cm |
rok | 1983 |
signatura | sign. LN Ringo |
rám | 65,5 x 76 cm |
Teroristka s papouškem a ručním granátem - olej na plátně, signováno LN Ringo, datováno 83, na zadní straně autorský štítek
stav | výborný |
technika | olej, pláno |
rozměr | 53 x 63,5 cm |
rok | 1983 |
signatura | sign. LN Ringo |
rám | 65,5 x 76 cm |