vyvolávací cena:
750 CZK

olej na kartonu, sign. PD, Krajina, rozměr 33 x 68 cm, rámováno 48 x 84 cm, rám poškozen

2 500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

olej na sololitu, Kutná Hora, sign. PD , rozměr 21 x 16 cm, rámováno 30 x 35 cm

1 300 CZK
vyvolávací cena:
450 CZK

Azalka a košík s jablky - olej na kartonu, signováno PD 1976, rozměr malby 38 x 49 cm, rámováno

500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Israel - olejomalba na kartonu pasparta, zaskleno, signováno PD Bártek, rozměr malby 12 x 17 cm,..

vyvolávací cena:
550 CZK

Paříž 1897 - kresba tužkou na kartonu, pasparta, signováno PD Jan Dědina, rozměr kresby 13 x 8,5..

1 000 CZK
vyvolávací cena:
650 CZK

Mlžný rozbřesk - olejomalba na dřevěné desce, sign. zezadu tužkou, rozměr malby 24 x 26,5 cm,..

vyvolávací cena:
450 CZK

Samota - pastel na kartonu, signováno PD Janeček Pardubský, rozměr malby 22,5 x 22,5 cm, rámováno

2 200 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

lept na papíře, sign. PD E. Ovčáček, číslováno 12/12, rozměr tisku 24 x 24 cm, rozměr 31 x 29 cm

vyvolávací cena:
1 250 CZK

Na poli - pohled z České Vyskytné na Vysočině, olej na plátně, signováno PD Vladimír Havel, 1944,..

550 CZK
vyvolávací cena:
550 CZK

Ulice - olejová tempera na kartonu, zaskleno, signováno LD J. Stehlík, rozměr malby 48,5 x 36 cm,..

2 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

dřevoryt, rozměr 12 x 18 cm, volně

1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

dřevoryt, Exlibris 37, volně, rozměr 11,5 x 18 cm

2 000 CZK
vyvolávací cena:
1 900 CZK

pastel na kartonu, Chalupy mezi stromy, signatura PD J. Weiser 1923, rámováno 96 x 67 cm

9 000 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

Útěk z Sodomy-Gomory, obraz olej na dřevě, biblický vyjev romantická krajina, rám, rozměr 23x18..

9 000 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

Útěk z Tróji - obraz olej na dřevě, romantická krajina s biblickým výjevem v rámu, rozměr 23x18..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
1 900 CZK

akvarel na kartonu, Lodě na moři rok 1891, sign. PD iniciály LP a datací 91,paspartováno 45 x 17,..

150 CZK
vyvolávací cena:
150 CZK

litografie na papíře, sign. PD, 63/100, poškozeno, rozměr 21x27 cm, rámováno 24 x 30 cm

vyvolávací cena:
750 CZK

olej na kartonu, sign. PD 43, rozměr 25 x 23 cm, rámováno 33 x 36 cm