vyvolávací cena:
800 CZK

tempera na kartonu, Zimní krajina, sign. PD, zaskleno, rozměr 63x48 cm, rámováno 62 x77 cm, rám..

vyvolávací cena:
800 CZK

Cesta v krajině, olej na plátně, malba poškozena, rozměr 60x80cm, rámováno 70x90cm

vyvolávací cena:
1 200 CZK

pastel na papíře, Vodník, sig. PU, výřez 79 x 55 cm, rámováno 101 x 70 cm, autor byl zakladatel..

vyvolávací cena:
1 200 CZK

pastel na papíře, Šohaj na koni, sig. VD, výřez 77,5 x 53 cm, rámováno 101 x 70,5 cm, autor byl..

vyvolávací cena:
450 CZK

barevná litografie, Chrám sv. Víta, sign. PD tužkou, v kameni LD s razítkem, tisková plocha..

vyvolávací cena:
450 CZK

barevná litografie, Kostel sv. Mikuláše, sign. PD tužkou, v kameni LD s razítkem, tisková plocha..

vyvolávací cena:
450 CZK

lept na papíře, Kostel sv. Mikuláše, 18/100, sign. PD tužkou, v kameni LD s razítkem, tisková..

vyvolávací cena:
450 CZK

lept na papíře, Hradčany, sign. PD tužkou, v kameni LD s razítkem, tisková plocha 18x15cm,..

vyvolávací cena:
500 CZK

akademický malíř, olej na kartonu, Krajina, sign. PD, rozměr 48x33cm, rámováno 57x42cm

1 500 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

kombinovaná technika na kartonu, Zátiší se pstruhy, signováno pod paspartou a na paspartě datace..

300 CZK
vyvolávací cena:
250 CZK

barevná litografie na papíře, PF 1981, tiskový rozměr 27 x 20 cm, celkový rozměr 33x44 cm

vyvolávací cena:
300 CZK

Synecká Naděžda, lept na papíře, Brána ve městě,sig. PD, číslováno 25/50, tiskový rozměr 30 x 31..

vyvolávací cena:
12 000 CZK

olej na plátně, Krajina, sig. PD, poškozeno, rozměr 110 x 80 cm, rám poškozen 129 x 98 cm

1 000 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

olej na plátně, sign. PD, datováno 38, Květina ve Váze, pozdější rám, 58x73cm, rám 71x86cm

vyvolávací cena:
1 500 CZK

pastel na kartonu, sign LD, datováno 86, Žena v klobouku, 50x70cm, rámováno 70x89cm

2 750 CZK
vyvolávací cena:
1 450 CZK

pastel na papíře, Dubrovník, sign. LD, 25x40cm, rámováno 30x44cm, rám poškozen

vyvolávací cena:
1 200 CZK

olej na plátně, Říčka, nesignováno, rozměr 100x75 cm, rámováno v blondel rámu 118x97cm

4 100 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

olej na plátně, sign. LD, Lesní tůň, rozměr 65x80cm, blondel rám 83x100cm - rám poškozen