#122

Liebermann Max 1847-1935

Liebermann Max 1847-1935
Liebermann Max 1847-1935
Liebermann Max 1847-1935
Liebermann Max 1847-1935
Liebermann Max 1847-1935
#122

Liebermann Max 1847-1935

930 zobrazení
1 200 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
29. 6. 2016 20:05

litografie
rozměr díla cm
22,5x30,5
datace
1915
ano
id
6000533

"Soldat auf galoppierendem Pferd" 1915 litografie na kartonu, sig LD, v soupisu grafického díla G. Schieflera pod číslem 205/b, výřez 22,5 x 30,5 cm, rám 37 x 45 cm, rám poškozen