#178

Gerland E. po roce 1900

Gerland E. po roce  1900
Gerland E. po roce  1900
Gerland E. po roce  1900
Gerland E. po roce  1900
Gerland E. po roce  1900
Gerland E. po roce  1900
Gerland E. po roce  1900
#178

Gerland E. po roce 1900

6 limitů
1347 zobrazení
8 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
29. 6. 2016 20:05

rozměr díla cm
69x106
ano
id
6000581

E. Gerland, olej na plátně, malíř po roce 1900, Přístav Štětín (?), sign PD, rozměr 69 x 106 cm, rámováno 78 x 115 cm, rám pozdější