Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
FAQ
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#21
Brož Josef 1904-1980
#21
Brož Josef 1904-1980
1 limit
847 zobrazení
1 050 Kč
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 950 Kč
29. 6. 2016 20:05
5. eAukce - Obrazy, grafiky, plastiky, rámy, užité umění
Aukční katalog
olej/překližka
rozměr díla cm
40x60
ano
id
6000556
olej na překližce, Provodín, sign zezadu, 40x60cm, rámováno 47x68cm, autorský štítek
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript