#21

Brož Josef 1904-1980

Brož Josef 1904-1980
Brož Josef 1904-1980
Brož Josef 1904-1980
Brož Josef 1904-1980
Brož Josef 1904-1980
Brož Josef 1904-1980
Brož Josef 1904-1980
#21

Brož Josef 1904-1980

1 limit
826 zobrazení
1 050 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 950 Kč
29. 6. 2016 20:05

olej/překližka
rozměr díla cm
40x60
ano
id
6000556

olej na překližce, Provodín, sign zezadu, 40x60cm, rámováno 47x68cm, autorský štítek