#211

Oliva Federico 18XX-1920 Párové obrazy

#211

1016 zobrazení
19 900 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
29. 6. 2016 20:05

olej/dřevo
rozměr díla cm
26x48
datace
19./20. století
ano
id
6000537

párové obrazy, olej na dřevě, sig. PD, rozměr 26 x 48 cm, rámováno novější rám 35 x 56 cm