technika | olej/dřevo |
rozměr díla cm | 26x48 |
datace | 19./20. století |
rám | ano |
id | 6000537 |
párové obrazy, olej na dřevě, sig. PD, rozměr 26 x 48 cm, rámováno novější rám 35 x 56 cm
technika | olej/dřevo |
rozměr díla cm | 26x48 |
datace | 19./20. století |
rám | ano |
id | 6000537 |