#212

malíř 19. století

malíř 19. století
malíř 19. století
malíř 19. století
malíř 19. století
malíř 19. století
#212

malíř 19. století

843 zobrazení
3 200 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
29. 6. 2016 20:05

olej/plátno
rozměr díla cm
15x21
datace
1854
ano
id
6000536

olej na plátně, Švihák, signatura neurčena datováno 1854?, , malba poškozena, rozměr 15x21 cm, rámováno 22x26 cm, nepůvodní rám