technika | olej/plátno |
rozměr díla cm | 15x21 |
datace | 1854 |
rám | ano |
id | 6000536 |
olej na plátně, Švihák, signatura neurčena datováno 1854?, , malba poškozena, rozměr 15x21 cm, rámováno 22x26 cm, nepůvodní rám
technika | olej/plátno |
rozměr díla cm | 15x21 |
datace | 1854 |
rám | ano |
id | 6000536 |