#214

Procházka František Xaver 1887-1950

#214

956 zobrazení
9 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
29. 6. 2016 20:05

olej/karton
rozměr díla cm
73x60
datace
1922
ano
id
6000534

olej na kartonu, Pár lvů, sig. LD, datováno 1922, rozměr 73 x 60 cm, rámováno 86 x 72 cm