technika | olej/karton |
rozměr díla cm | 73x60 |
datace | 1922 |
rám | ano |
id | 6000534 |
olej na kartonu, Pár lvů, sig. LD, datováno 1922, rozměr 73 x 60 cm, rámováno 86 x 72 cm
technika | olej/karton |
rozměr díla cm | 73x60 |
datace | 1922 |
rám | ano |
id | 6000534 |