#44

Macoun Gustav 1892-1934

Macoun Gustav 1892-1934
Macoun Gustav 1892-1934
Macoun Gustav 1892-1934
Macoun Gustav 1892-1934
Macoun Gustav 1892-1934
#44

Macoun Gustav 1892-1934

1 limit
1189 zobrazení
36 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
29. 6. 2016 20:05

olej/plátno
rozměr díla cm
85x64
ano
id
6000426

olej na plátně, Trosky, sig. VD, vynikající malba Slavíčkova žáka kolem roku 1915/1920, rozměr 85 x 64 cm, původní zachovalý zlacený rám 98 x 78 cm, pravost konzultována s PhDR. Mgr. Michaelem Zachařem