Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#56
Kossak Karol 1896-1977
#56
Kossak Karol 1896-1977
905 zobrazení
3 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
29. 6. 2016 20:05
5. eAukce - Obrazy, grafiky, plastiky, rámy, užité umění
Aukční katalog
olej/karton
rozměr díla cm
24x27
ano
id
6000462
olej na kartonu, Orientální hudebníci v Orientu, sig. PD, rozměr 24x27 cm, rámováno 34x38 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript