#56

Kossak Karol 1896-1977

Kossak Karol 1896-1977
Kossak Karol 1896-1977
Kossak Karol 1896-1977
Kossak Karol 1896-1977
Kossak Karol 1896-1977
#56

Kossak Karol 1896-1977

905 zobrazení
3 000 Kč
Aukční galerie SB-ART
Aukční galerie SB-ART
29. 6. 2016 20:05

olej/karton
rozměr díla cm
24x27
ano
id
6000462

olej na kartonu, Orientální hudebníci v Orientu, sig. PD, rozměr 24x27 cm, rámováno 34x38 cm