33 000 CZK
vyvolávací cena:
28 000 CZK

Kruhová struktura, 1971 / Circular Structure, 1971 - modrá serigrafie na aluminiové fólii, 74/100,..

6 500 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Geometrie prostoru, 2007 / Space Geometry, 2007 - lept, papír, 56/100, pasparta, rám, sklo, 31,5 x..

6 500 CZK
vyvolávací cena:
6 500 CZK

Tao, 1993 / Tao, 1993 - lept, papír, 158/200, pasparta, rám, sklo, 32,5 x 23 cm, sign. PD tužkou..

20 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Bez názvu, 1980 / Untitled, 1980 - olej, dřevěná deska, autorský rám, 29 x 17 cm, sign. LD Matal..

110 000 CZK
vyvolávací cena:
38 000 CZK

Vzduch, 1980 / Air, 1980 - olej, dřevěná deska, autorský rám, 25 x 37 cm, sign. LD Matal 80;..

36 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Bez názvu, 1983 / Untitled, 1983 - olej, dřevěná deska, autorský rám, 23,5 x 11 cm,sign. LD Matal..

vyvolávací cena:
18 000 CZK

Křesla No. 567 – 2 ks / Armchairs Num. 567 - 2 pcs - Rakousko-Uhersko, Vídeň, výroba fa..

24 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Sluneční démon s nebeskými psy a hvězdami, 1969 / Sun Daemon with Heavenly Dogs and Stars, 1969 -..

vyvolávací cena:
45 000 CZK

Sestřičky, 1993 / Sisters, 1993 - koláž, dřevěná deska, rám, 40 x 30 cm, sign. na rubu J. Kolář..

22 000 CZK
vyvolávací cena:
22 000 CZK

Bez názvu, 1978 / Untitled, 1978 - tuš, papír, rám, sklo, 25 x 61 cm, sign. PN V. J. 78; / Ink,..

vyvolávací cena:
34 000 CZK

19 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Li Po: Jdu tichou půlnocí, 1997 / Li Po: I'm going to a quiet midnight, 1997 - suchá jehla, papír,..

180 000 CZK
vyvolávací cena:
80 000 CZK

Vozovka, 2005 / Roadway 2005 - olej, plátno, 45 x 55 cm, sign. na rubu Jan Merta, Vozovka, 2005; ..

55 000 CZK
vyvolávací cena:
24 000 CZK

Zig zag II, 1996 / Zig zag II, 1996 - akryl, plátno, rám, 20,5 x 20,5 cm, sign. na rubu J. Kovanda..

15 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Válečník / Warrior - tempera, beton, 30 x 25 x 3 cm, na rubu papírový štítek s popisem díla; /..

vyvolávací cena:
34 000 CZK

Noční autobus, 2011 / Night bus, 2011 - tempera na litografii, papír, 3/35, rám, sklo, 46 x 58 cm,..

32 000 CZK
vyvolávací cena:
19 000 CZK

Pylové zrno, 2017 / Pollen grain, 2017 - kompozitní materiál, v. 16 cm, š. 27 cm, sign. Medek..

250 000 CZK
vyvolávací cena:
250 000 CZK

Vody, 1995 / Waters, 1995 - olej, plátno, 162 x 100 cm, zn. na rámu Kokolia, papírový štítek..