aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
15 000

Černobílá struktura, 2009 - serigrafie, papír, pasparta, rám, sklo, 32,5 × 32,5 cm,..

3 500
vyvolávací cena:
2 000

Strahlung Radiation, 1979 - sítotisk, papír, 56/200, 50 × 25 cm, sign. PD tužkou Novosad 79, UD..

34 000
vyvolávací cena:
14 000

Zebra, 1950 - serigrafi e, papír, 18/40, rám, sklo, 33,5 × 44 cm, sign. UD Vasarely

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
18 000

Rollagen, Collagen, Objekte, 1970 - pero, tisk, papír, pasparta, rám, sklo, 28,5 × 21 cm, sign. PD..

30 000
vyvolávací cena:
28 000

Bez názvu, 1973 - koláž, papír, pasparta, rám, sklo, 25,5 × 44,5 cm, sign. PD JK 73, na rubu..

50 000
vyvolávací cena:
34 000

Bez názvu, 1968 - koláž, karton, rám, sklo, 45 × 26,5 cm, sign. PD JK 68, na rubu zn. J. Kolář 97..

22 000
vyvolávací cena:
18 000

Bez názvu - serigrafi e, papír, 8/250, 91 × 51 cm sign. PD Vasarely

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
14 000

Formes dans espace 3, 1992 - olej, plátno, rám, 35 × 53 cm, na rubu papírový štítek se zn. autora..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
14 000

Formes dans espace 1, 1992 - olej, plátno, rám, 35 × 53 cm, na rubu papírový štítek se zn. autora..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
15 000

Kompozice, 2009 - serigrafie, papír, pasparta, rám, sklo, 32,5 × 32,5 cm, sign. PD Sýkora

50 000
vyvolávací cena:
50 000

Geometrická struktura, 1989 - akryl, papír, pasparta, rám, sklo, 74 × 61,5 cm, sign. PD tužkou..

32 000
vyvolávací cena:
32 000

Dopis, 1983 - akryl, papír, rám, sklo, 74,5 × 55,5 cm, sign. UD J. Kotík, 1983Uvedeno v soupisu..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
16 000

Der Hexer-Pseudofigur, 1984 - kvaš, uhel, papír, rám, sklo, 63 × 49,5 cm, sign. UD J. K. 84Uvedeno..

16 000
vyvolávací cena:
16 000

Postava, 1984 - koláž, kombinovaná technika, papír, rám, sklo, 65 × 51 cm, sign. PD V. J. 84

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
17 000

Bez názvu, 1984 - tuš, papír, rám, sklo, 39 × 41,5 cm, sign. PD V. J. 84, na rubu razítko..

17 000
vyvolávací cena:
12 000

Bez názvu - akvarel, tuš, papír, rám, sklo, 63 × 49,5 cmProvenience: Z pozůstalosti Michala..

16 000
vyvolávací cena:
5 000

Průvodce, 1992–1996 - akvarel, papír, pasparta, rám, sklo, 20,5 × 10 cm, sign. PD Jan Merta,..

260 000
vyvolávací cena:
160 000

Bez názvu, 1962 - kvaš, papír, rám, sklo, 64,5 × 88 cm, sign. PD K. Malich 1962Provenience: Dílo..