banner

49. aukce

Palác Žofín v 13:30

Praha, Palác Žofín

14. 10. 2018, 13.30 hod.

Doporučené

Item image
Konečná cena:
650 000 Kč
Vyvolávací cena:
380 000 Kč
Rameno řeky, 1915–1918 - olej, karton, rám, 71 × 101 cm, sign. PD V. Radimský
Item image
Konečná cena:
650 000 Kč
Vyvolávací cena:
650 000 Kč
Deštníkářka, 1946 - olej, textilie na lepence, rám, 39,5 × 32 cm, sign. LD Matal 1946, na rubu autorem připsáno Deštníkářka
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
900 000 Kč
Soubor nábytku ložnice – 8 ks - Čechy, návrh V. Hofman v r. 1912, dýhované a černě lakované dřevo, noční stolky 2 ks, postele 2 ks, skříně 2 ks, sedátko a manžetník
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
120 000 Kč
Krajina s řekou, kolem 1920 - olej, karton, rám, 31 × 34,5 cm, sign. PD V. Radimský
Item image
Konečná cena:
150 000 Kč
Vyvolávací cena:
65 000 Kč
Kocourek, 1955 - kolorovaný lept, papír, pasparta, rám, sklo, 6 × 8 cm, sign. PD tužkou Reynek
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
Židle Fan-back - Rakousko, Vídeň, výroba pravděpodobně fa Josef Veillich, kolem r. 1920, varianty tohoto návrhu užil A. Loos ve svých interiérech, mořené ořechové dřevo, čalouněný sedák (pozdější?), rozměr 74 × 42 × 37 cm, lepené opěradlo
Item image
Konečná cena:
80 000 Kč
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
Lustr - Čechy, návrh R. Roubíček, mosaz, čiré sklo, dvanáctiplamenné tělo se zavěšenými hnízdy ze skleněných nití a s kapkami, 11 skleněných hnízd (některé drobně poškozeny), 7 kapek
Item image
Konečná cena:
140 000 Kč
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
Bez názvu, 1962 - akvarel, kvaš, papír, rám, sklo, 35 × 55 cm, sign. PD K. Malich 62
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
360 000 Kč
Talíř, 1977 - tmavě modré optické a broušené sklo, matované a leštěné, 39,2 × 39,2 × 3,2 cm
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
70 000 Kč
Bez názvu, 1963 - strukturální grafika, papír, pasparta, rám, sklo, 33 × 55,5 cm, sign. UD tužkou Vladimír Boudník 1963
Item image
Konečná cena:
48 000 Kč
Vyvolávací cena:
48 000 Kč
Kompletní čajová souprava – 10 ks - Československo, 1918, návrh R. Stockar, fa Graniton, Rydl & Thon, Svijany-Podolí, měkká kamenina, tvar šestibokého hranolu, zalamovaná ouška, 10 ks: 6 šálků s podšálky (výška šálku 5,6 cm), cukřenka s víčkem, konvička s víčkem, mléčenka, miska Lit.: Fronek, Jiří (ed.): Artěl. Umění pro všední den 1908–1935. Praha, Uměleckoprůmyslové museum – Arbor vitae 2009, foto s. 105.
Item image
Konečná cena:
2 400 000 Kč
Vyvolávací cena:
1 850 000 Kč
Událost na kruhu, 1974–1975 - nerezocelový drát, barva, 70 × 200 × 173 cm
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
520 000 Kč
Wüste, 2016 - kouřová malba, 170 × 250 cm, sign. na rubu Magdalena Jetelová
Item image
Konečná cena:
190 000 Kč
Vyvolávací cena:
180 000 Kč
Z cyklu Bodies, 2017 - kombinovaná technika, výška 72 cm
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
Zahradní křeslo vajíčko a stolek - Německo, návrh P. Ghyzcy v r. 1968, polyuretanová skořepina, odnímatelný sedák s opěrákem z lisovaného molitanu, pozdější potah, nízké křeslo s opěrákem, který je možno sklopit pro použití v exteriéru, rozměr cca 102 × 79 × 70 cm, stolek s rozměry 70 × 70 × 40 cm, drobné stopy užívání