26 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Ptáci, 1965 - proláž, papír, rám, sklo, 20,5 × 13 cm, sign. PD JK 65, na rubu J Kolář 1980

22 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

Ptáci, 1965 - proláž, papír, rám, sklo, 20,5 × 13 cm, sign. na rubu J Kolář 65 95 P.

12 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Příbor, 1965 - proláž, papír, rám, sklo, 24 × 15,5 cm, sign. na rubu J Kolář 65 95 P.

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Slepičky – 12 ks - zn. Sonja PLASTIC, Německo, DDR, 70.–80. léta 20. stol., různobarevný plast,..

20 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Vejce, 1996 - proláž, papír, rám, sklo, 14 × 19,5 cm, sign. na rubu J Kolář 96.P

38 000 CZK
vyvolávací cena:
34 000 CZK

Hruška 07, 2017 - bronz, rozložená varianta max. délka 21 cm, šířka 9 cm, složená varianta délka..

7 500 CZK
vyvolávací cena:
7 500 CZK

Bez názvu - lept, papír, pasparta, rám, sklo, 33,5 × 48,5 cm, sign. PD tužkou J. Šerých, věnování

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Bez názvu, 2006 - barevný lept, papír, 3/10, 2 MNN, rám, sklo, 28 × 24,5 cm, sign. UD E. Ovčáček..

6 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Svítání zázraků, 1997 - mezzotinta, papír, 30/33, pasparta, rám, sklo, 45 × 51 cm, sign. PD tužkou..

7 500 CZK
vyvolávací cena:
7 500 CZK

Bez názvu, 70/80. léta 20. stol. - kombinovaná technika, papír, kancelářské svorky, rám, sklo,..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Z koše, 1962 - strukturální grafika, papír, rám, sklo, 22 × 41 cm, sign. PD tužkou Č. J., 1962

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Bez názvu - strojopis, papír, 30 × 21 cm, sign. PD tužkou Karel Adamus

vyvolávací cena:
48 000 CZK

V rytmu letu bělásků, 1997 - akryl, plátno, 140 × 140 cm, sign. na rubu Milan Maur

vyvolávací cena:
22 000 CZK

Bez názvu, 2010 - lak, pigment, plátno, 60 × 40 cm, sign. na rubu M. Houser 2010

vyvolávací cena:
32 000 CZK

Bez názvu – 4ks, 1975, 1976, 1978 - koláž, papír, rám, sklo, 19 × 14 cm, 22,5 × 15 cm, 23,5 × 15,5..

vyvolávací cena:
38 000 CZK

Bez názvu, 1965 - koláž, pasparta, rám, sklo, 31,5 × 39,5 cm, sign. LD Endre Nemes 1965

40 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Bez názvu, 1964 - koláž, papír, rám, sklo, 33 × 23 cm, sign. na rubu J. K. 64

55 000 CZK
vyvolávací cena:
55 000 CZK