datum aukce 14. 04. 2019 13:30
200
prodáno za: 220 000 CZK
vyvolávací cena: 130 000 CZK

67. Kotík Jan 1916–2002

Kancelář projektantů, 1942 - olej, karton, rám, 48 × 64 cm, sign. LD J. Kotík 42

informace Lit.: Kotík Jan, Mladičová Iva, Jan Kotík: 1916–2002. Praha 2011, č. soupisu 97. Odhadní cena 150 000–220 000 Kč.
kategorie výtvarné umění a plakáty

Sál 220 000 CZK 14. 04. 2019 14:04:01
Sál 210 000 CZK 14. 04. 2019 14:03:50
Sál 200 000 CZK 14. 04. 2019 14:03:45
Sál 190 000 CZK 14. 04. 2019 14:03:40
Sál 180 000 CZK 14. 04. 2019 14:03:35
Sál 170 000 CZK 14. 04. 2019 14:03:32
8****7 160 000 CZK 14. 04. 2019 14:03:22
8****8 150 000 CZK 14. 04. 2019 14:03:18
8****7 140 000 CZK 14. 04. 2019 14:03:09
8****8 130 000 CZK 14. 04. 2019 14:03:08