banner

51. aukce

Topičův salon v 13:30

Topičův salon, Národní 9

14.4. 2018, 13.30 hod.

Doporučené

Item image
Konečná cena:
600 000 Kč
Vyvolávací cena:
600 000 Kč
Minulá přítomnost, přítomná minulost, 1994 - perforovaná papírová tapeta, rám, uhel, pastel, 225 × 132 cm
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
380 000 Kč
Bez názvu - light box, 124,5 × 184,5 × 15 cm
Item image
Konečná cena:
290 000 Kč
Vyvolávací cena:
290 000 Kč
Bez názvu, 1988, ze souboru Hlav - červené, tavené, broušené a leštěné sklo, 25 × 26 cm, sign. Stanislav Libenský, Jaroslava Brychtová 1988
Item image
Konečná cena:
440 000 Kč
Vyvolávací cena:
380 000 Kč
Karlín III, 1942 - olej, překližka, rám, 50 x 69,5cm, sign. LD J. Smetana 42
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
180 000 Kč
Lidová slavnost v Neuilly, 1903–1906 - tužka, papír, pasparta, rám, sklo, 15,1 × 13 cm, sign. PD tužkou Kupka, LD přípis Fete de Neuilly, inv. č. W2174, K5020
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
380 000 Kč
Co chvíli se opakuje týden, 1979 - koláž, líčidla, papír, 65 × 50 cm, sign. PD B. K. 79, na rubu štítek s popisem díla
Item image
Konečná cena:
60 000 Kč
Vyvolávací cena:
34 000 Kč
Bez názvu, 1963 - reliéfní chiasmáž, rám, sklo, 45 × 33 cm, sign. PD JK 63, na rubu uprostřed J Kolář 84
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
190 000 Kč

75

Stolek kubistický - Čechy, autorství prozatím neurčeno, kolem r. 1918, dřevo s tmavě a světle mořenou dubovou dýhou, stolek s kruhovou deskou na čtyřech projmutých nožkách ukotvených v kruhové základně, tvoří charakteristickou kompozici Josefa Gočára, tři kruhové odkladní plochy, výška 77 cm, restaurováno
Item image
Konečná cena:
170 000 Kč
Vyvolávací cena:
130 000 Kč

89

Odpočívající Kristus - Chebsko nebo Bavorsko, kolem r. 1520, řezbované polychromované dřevo, nověji restaurováno, v části zad kovový úchyt pro připevnění, výška 97 cm
Item image
Konečná cena:
220 000 Kč
Vyvolávací cena:
130 000 Kč
Kancelář projektantů, 1942 - olej, karton, rám, 48 × 64 cm, sign. LD J. Kotík 42