10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Italská krajina, 1944 olej, karton, rám, pasparta, sklo, 18 × 48,8 cm , sign. LD Lev 44

26 000 CZK
vyvolávací cena:
24 000 CZK

Voják a Viktorka – ilustrace k Babičce, 1902 akvarel, papír, rám, pasparta, sklo, 21,5 × 30 cm,..

60 000 CZK
vyvolávací cena:
60 000 CZK

Vyletěl skřivánek, 1902–1905 olej, plátno, rám, sklo, 25 × 28 cm, sign. PD AL. KALVODA, na rubu..

vyvolávací cena:
95 000 CZK

Se štítem nebo na štítě, 1918 litá sign. J. Mařatka 1918, bronz, mramor, celková výška 33 cm

280 000 CZK
vyvolávací cena:
280 000 CZK

Krajina s lávkou, 1906 olej, plátno, rám, 80 × 101 cm

17 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK
vyvolávací cena:
40 000 CZK

Sunstorm, 2019 kombinovaná technika, plátno, dřevo, průměr 100 cm, sign. na rubu Petr Bařinka..

8 500 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Čajová souprava – 9 ks Čechy, návrh šálků, konvičky a cukřenky L. Sutnar v r. 1931 pro Krásnou..

30 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Čajový servis tištěná zn. DP, Čechy, návrh L. Sutnar v r. 1931 pro Krásnou jizbu, Družstevní..

40 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

6 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Funkcionalistický svícen Československo, 30. léta 20. stol., návrh Jan Vaněk nebo jeho okruh,..

vyvolávací cena:
85 000 CZK

Boj dobra se zlem, 1977 olej, papír, kazeta, sklo, 62 × 47 cm,sign. PD monogramem JK 77

85 000 CZK
vyvolávací cena:
85 000 CZK

Představení, 1977 koláž, olej, papír, kazeta, sklo, 78 × 64 cm, sign. PD monogramem JK 77..

vyvolávací cena:
28 000 CZK

Bijou, 2006 akryl, plátno, 70 × 100 cm, na rubu na rámu Bijou BORIS SIRKA 2006, i.č. 12, na rubu..

48 000 CZK
vyvolávací cena:
40 000 CZK

32 000 CZK
vyvolávací cena:
32 000 CZK

Kaňkáž 1963 inkoust, tempera, papír, pasparta, rám, sklo, 62 × 45 cm, na rubu Vladislav Mirvald

32 000 CZK
vyvolávací cena:
32 000 CZK

Kaňkáž, 1963 inkoust, tempera, papír, pasparta, rám, sklo, 62 × 45 cm, sign. LD Vl. Mirvald 1963,..

vyvolávací cena:
24 000 CZK

Osm hlav, 1991 kombinovaný lept, 4/16, 37 × 47 cm, sign. PD dokoupil 91