vyvolávací cena:
36 000 CZK

Bez názvu, 1965 kvaš, tuž, papír, rám, sklo, 25,5 × 35,5 cm, sign. PD Z. Sion 65

70 000 CZK
vyvolávací cena:
38 000 CZK

EVO-OLBRAME olovo, zlaceno, autorský odlitek, 35 × 35 cm, sign. na rubu O ZOUBEK Pravost potvrzena..

26 000 CZK
vyvolávací cena:
14 000 CZK

Ruce s jablky olovo, zlaceno, autorský odlitek, 15 × 15,3 cm, sign. na rubu O ZOUBEK Pravost..

90 000 CZK
vyvolávací cena:
24 000 CZK

Plaketa – 2 ks cín, olovo, zlaceno, autorský odlitek, 20,5 × 15,5 a 20,8 × 15,5 cm, obě sign. na..

10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Betlém rytá sign. prof. J. Č. 72, Čechy, návrh a provedení J. Černý v r. 1972, tavené, matované a..

180 000 CZK
vyvolávací cena:
95 000 CZK

Oeconomia, 1995 bronz, výška 90 cm, sign. O. Zoubek na podstavě, ražená značka

18 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

24 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Malíř a dáma s lyrou litografie, 61/70, pasparta, rám, sklo, 44,5 × 40,5 cm,sign. PD A. Born

28 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Krysař litografie, 28/70, pasparta, rám, sklo, 48,5 × 37,5 cm, sign. tužkou PD A. Born

70 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

Zvěstování, 1986 olej, plátno, rám, 110 × 90 cm, sign. LD V. Komárek, na rubu VLADIMÍR KOMÁREK..

65 000 CZK
vyvolávací cena:
26 000 CZK

Milenci, 1998 olej, plátno, autorský rám, 90 × 65 cm, na rubu VLADIMÍR KOMÁREK MANŽELÉ 90 × 65..

16 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Náhrdelník ražená zn. Mexiko, puncováno, stříbro, ryzost 958/1000, tyrkys, hmotnost brutto 134,5..

vyvolávací cena:
22 000 CZK

Dvojportrét, kolem 1925 kombinovaná technika, papír, rám, pasparta, sklo, 46 × 57 cm, sign. LD..

17 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Brambořík, 1931 olej, lepenka, rám, sklo, 24,5 × 28 cm, sign. PD Aug. Mervart 31, na rubu věnování

18 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

Dívka s květy vtlač. sign. Montenave, firemní zn., č. modelu F2700 44 6,Rakousko, provedení fa..

7 500 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Spící matka, 1919 vtlačená sign. J. Drahoňovský, Čechy, návrh J. Drahoňovský v r. 1919, červenice..

34 000 CZK
vyvolávací cena:
34 000 CZK

Dívka pastel, papír, pasparta, rám, sklo, 32 × 22 cm, sign. PD Trnka,na rubu studie Pravost..

15 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Zátiší s hruškami a jablky, 1942 litografie, papír, pasparta, rám, sklo, sign. PD V. Špála 42