vyvolávací cena:
22 000 CZK

Nástolec Putti s květy vtlačená zn. WIENER KERAMIK AUSTRIA, č. modelu 1300 556 2, Rakousko, návrh..

vyvolávací cena:
18 000 CZK

Mísa na čtyřech noháchzdobených květy vtlačená zn. firemní GK, WK a č. modelu 1073, Rakousko,..

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Vizitky Eliška Dokulilová – 18 ks Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., ručně kolorovaný tvrdý..

11 000 CZK
vyvolávací cena:
11 000 CZK

Quai des Grands Augustins, Paříž barevný lept, papír,169/200, pasparta, rám, sklo, 27 × 35 cm,..

28 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Ráno v Paříži, 1911 barevný lept, papír, pasparta, rám, sklo, 24,4 × 26,5 cm, sign. v tisku TFŠ V..

10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Les Halles et L?église Saint-Eustache, Paris 1926 barevný lept, papír, 10, pasparta, rám, sklo,..

26 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Bukinisté a Notre Dame v Paříži, 1924 barevný lept, papír, 147, pasparta, rám, sklo, 30,5 × 36 cm,..

vyvolávací cena:
48 000 CZK

Kovář patinovaný bronz, bronzový podstavec, výška 56,5 cm, před r. 1900 Socha je uložena ve..

18 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Podzim na Horní Bečvě, 1943 olej, lepenka, rám, sklo, 30 × 32,5 cm, sign. PD Aug. Mervart 43,na..

13 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Silueta Hradčan večer barevný lept, papír, 59, pasparta, rám, sklo, 32,5 × 31 cm, sign. tužkou PD..

17 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Ve větru u moře, 1907 suchá jehla, papír, pasparta, rám, sklo, 24,5 × 31,5 cm, sign. v tisku PD..

3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

První let aeroplánu v Paříži, 1909 suchá jehla, papír, pasparta, 16 × 19 cm, sign. LU v tisku TFŠ,..

vyvolávací cena:
48 000 CZK

Jan Křtitel litá sign. J. A. Vítek, I. IV. 1945, ražená zn. Franta Anýž, bronz, výška 90,3 cm

24 000 CZK
vyvolávací cena:
24 000 CZK

Opojená (Olga Gzovská) ražená zn. J. Mařatka Prague, Franta Anýž, kolem r. 1914, bronz, mramor,..

34 000 CZK
vyvolávací cena:
34 000 CZK

Podzimní cesta, 1916 olej, plátno, rám, 40,5 × 37 cm, sign. PD Jambor 1916 Odborně restaurováno.

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Husopaska olej, dřevěná deska, rám, 18 × 32 cm, sign. PD Neogrady László

32 000 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Podzimní alej, 1932 barevný lept, papír, 34, pasparta, rám, sklo, 34,5 × 28,5 cm, sign. PD tužkou..

vyvolávací cena:
3 000 CZK

Krabička Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., okruh Wiener Werkstaette nebo Artělu, černě mořené a..