42 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

Tatra pro Paříž Dakar, 1987 tuš, olej, papír, nerealizovaný návrh, 30,5 × 44,2 cm, sign. PD Král..

80 000 CZK
vyvolávací cena:
80 000 CZK

Auto pro T.G. Masaryka – Škoda Hispano Suiza ražená zn. Lil Anýž, Praha VII, nesign., návrh..

70 000 CZK
vyvolávací cena:
70 000 CZK

Přesýpací báseň, 1984 cukr, dřevo, lepenka, kazeta, sklo, 28,5 × 28,5 cm, sign. na rubu Wojnar 84,..

15 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Destruovaná deska, 60. léta 20. stol. perforovaná gramofonová deska s nápisem Kill yourself & fly,..

vyvolávací cena:
75 000 CZK

Rukama shrabuju smetí, prach, vajgly… a když toho mám hromadu, zase to rozpráším…, 1977..

vyvolávací cena:
38 000 CZK

Shamans?s clothes, From a serie of “Actualized clothes”, 1963–1977 asambláž, papír, rám, sklo, 66..

22 000 CZK
vyvolávací cena:
22 000 CZK

Náušnice, 70.–80. léta kombinovaná technika, papír, pasparta, rám, sklo, 27 × 19 cm

vyvolávací cena:
18 000 CZK

Trochu módy 1962–1970 autorská kniha se souborem Knížákových návrhů módy, xerokopie,..

vyvolávací cena:
18 000 CZK

Aktual, Ukázky z hudebních aktivit Milana Knížáka 1951–1986 texty (xerokopie), kreslené a..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Parmenidés, 64 zlomků, 1987, 2007 tkaná textilie, akryl, fólie, č. 20, 21, 6 × 29, 7 cm

vyvolávací cena:
66 000 CZK

Rituál (akce), 1972 kombinovaná technika, papír, rám, sklo, 59 × 43 cm, sign. UP ILE OLEON 1972..

50 000 CZK
vyvolávací cena:
28 000 CZK

Korekce formátu, 1974 tužka, grafit, běloba, ruční papír, rám, sklo, 35 × 46 cm, sign. LD M74, na..

20 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

42 000 CZK
vyvolávací cena:
36 000 CZK

Bez názvu, 1968/2005 – 4 ks serigrafie, 15/41, 15/39, 15/36, 15/40, 62,5 × 45 cm, sign. UD tužkou..

7 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Souprava likérek – 6 ks Čechy, návrh L. Smrčková, kolem r. 1948, broušené čiré sklo, 6 ks, výška..

vyvolávací cena:
18 000 CZK

Dóza na máslo Rakousko, návrh pravděpodobně S. Rath nebo H. Harald po r. 1933 jako variaci k..

16 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

Bez názvu, 1986 skládaný karton, mastný uhel, papír, rám, sklo, 50 × 70 cm, sign. PD R. Valenta..

90 000 CZK
vyvolávací cena:
55 000 CZK

Pastely I, 1997–1998 kombinovaná technika, sololit, 64,5 × 53,5 cm, na rubu D. Chatrný 97–98