datum aukce 06. 10. 2019 13:30
64
prodáno za: 10 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

101. Šimák Lev 1896–1989

Italská krajina, 1944 olej, karton, rám, pasparta, sklo, 18 × 48,8 cm , sign. LD Lev 44

Sál 10 000 CZK 06. 10. 2019 14:18:12