datum aukce 06. 10. 2019 13:30
77
prodáno za: 26 000 CZK
vyvolávací cena: 24 000 CZK

102. Kašpar Adolf 1877–1934

Voják a Viktorka – ilustrace k Babičce, 1902 akvarel, papír, rám, pasparta, sklo, 21,5 × 30 cm, sign. LD Kašpar 02

poznámka 1 Ilustrace k Babičce z roku 1902.

Sál 26 000 CZK 06. 10. 2019 14:18:30
7****5 24 000 CZK 06. 10. 2019 14:18:18