datum aukce 06. 10. 2019 13:30
52
vyvolávací cena: 85 000 CZK

112. Koblasa Jan 1932–2017

Boj dobra se zlem, 1977 olej, papír, kazeta, sklo, 62 × 47 cm,sign. PD monogramem JK 77