datum aukce 06. 10. 2019 13:30
52
prodáno za: 85 000 CZK
vyvolávací cena: 85 000 CZK

113. Koblasa Jan 1932–2017

Představení, 1977 koláž, olej, papír, kazeta, sklo, 78 × 64 cm, sign. PD monogramem JK 77 Vystaveno v Galerii Moderna 6. – 22. 8. 2017

Sál 85 000 CZK 06. 10. 2019 14:22:35