datum aukce 06. 10. 2019 13:30
55
prodáno za: 70 000 CZK
vyvolávací cena: 38 000 CZK

152. Zoubek Olbram 1926–2017

EVO-OLBRAME olovo, zlaceno, autorský odlitek, 35 × 35 cm, sign. na rubu O ZOUBEK Pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek.

Sál 70 000 CZK 06. 10. 2019 14:36:42
Sál 65 000 CZK 06. 10. 2019 14:36:40
Sál 60 000 CZK 06. 10. 2019 14:36:39
Sál 55 000 CZK 06. 10. 2019 14:36:15
Sál 50 000 CZK 06. 10. 2019 14:36:11
Sál 48 000 CZK 06. 10. 2019 14:36:07
Sál 46 000 CZK 06. 10. 2019 14:36:06
Sál 44 000 CZK 06. 10. 2019 14:36:02
Sál 42 000 CZK 06. 10. 2019 14:36:02
Sál 40 000 CZK 06. 10. 2019 14:35:53
Sál 38 000 CZK 06. 10. 2019 14:35:48