datum aukce 06. 10. 2019 13:30
53
prodáno za: 90 000 CZK
vyvolávací cena: 24 000 CZK

154. Zoubek Olbram 1926–2017

Plaketa – 2 ks cín, olovo, zlaceno, autorský odlitek, 20,5 × 15,5 a 20,8 × 15,5 cm, obě sign. na rubu O ZOUBEK

poznámka 1 Pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek.

Sál 90 000 CZK 06. 10. 2019 14:39:08
Sál 85 000 CZK 06. 10. 2019 14:39:02
Sál 80 000 CZK 06. 10. 2019 14:39:01
Sál 75 000 CZK 06. 10. 2019 14:38:52
Sál 70 000 CZK 06. 10. 2019 14:38:50
Sál 65 000 CZK 06. 10. 2019 14:38:45
Sál 60 000 CZK 06. 10. 2019 14:38:40
Sál 55 000 CZK 06. 10. 2019 14:38:39
Sál 50 000 CZK 06. 10. 2019 14:38:32
Sál 48 000 CZK 06. 10. 2019 14:38:32
Sál 46 000 CZK 06. 10. 2019 14:38:29
Sál 44 000 CZK 06. 10. 2019 14:38:25
Sál 42 000 CZK 06. 10. 2019 14:38:22
Sál 40 000 CZK 06. 10. 2019 14:38:17
Sál 38 000 CZK 06. 10. 2019 14:38:12
Sál 36 000 CZK 06. 10. 2019 14:38:09
Sál 34 000 CZK 06. 10. 2019 14:38:08
Sál 32 000 CZK 06. 10. 2019 14:38:05
Sál 30 000 CZK 06. 10. 2019 14:38:03
9****4 28 000 CZK 06. 10. 2019 14:37:56
8****6 26 000 CZK 06. 10. 2019 14:37:56
7****6 24 000 CZK 06. 10. 2019 14:37:52