datum aukce 06. 10. 2019 13:30
2
77
prodáno za: 24 000 CZK
vyvolávací cena: 18 000 CZK

158. Born Adolf 1930–2016

Malíř a dáma s lyrou litografie, 61/70, pasparta, rám, sklo, 44,5 × 40,5 cm,sign. PD A. Born

4****9 24 000 CZK 06. 10. 2019 14:41:24
Sál 23 000 CZK 06. 10. 2019 14:41:24
4****9 22 000 CZK 06. 10. 2019 14:41:23
Sál 21 000 CZK 06. 10. 2019 14:41:23
4****9 20 000 CZK 06. 10. 2019 14:41:14
Sál 19 500 CZK 06. 10. 2019 14:41:14
4****9 19 000 CZK 06. 10. 2019 14:40:56