datum aukce 06. 10. 2019 13:30
52
prodáno za: 28 000 CZK
vyvolávací cena: 18 000 CZK

159. Born Adolf 1930–2016

Krysař litografie, 28/70, pasparta, rám, sklo, 48,5 × 37,5 cm, sign. tužkou PD A. Born

Sál 28 000 CZK 06. 10. 2019 14:41:53
4****9 26 000 CZK 06. 10. 2019 14:41:49
Sál 25 000 CZK 06. 10. 2019 14:41:49
4****9 24 000 CZK 06. 10. 2019 14:41:49
Sál 23 000 CZK 06. 10. 2019 14:41:49
4****9 22 000 CZK 06. 10. 2019 14:41:48
Sál 21 000 CZK 06. 10. 2019 14:41:48
4****9 20 000 CZK 06. 10. 2019 14:41:47
Sál 19 500 CZK 06. 10. 2019 14:41:47
4****9 19 000 CZK 06. 10. 2019 14:41:44
Sál 18 500 CZK 06. 10. 2019 14:41:44
4****9 18 000 CZK 06. 10. 2019 14:41:35