#16

#16

1-50
450 zobrazení
10 000 Kč
Aukční dům Sýpka
Aukční dům Sýpka
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
6. 10. 2019 13:30
53. aukce
53. aukce

Stolek odkladní Čechy, 2. třetina 20. stol., chromovaný obecný kov (nově chromováno), čiré sklo, gumové podložky, rozměr 64,5 × 36 × 75 cm, kompletně restaurováno