datum aukce 06. 10. 2019 13:30
56
prodáno za: 10 000 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

16.

Stolek odkladní Čechy, 2. třetina 20. stol., chromovaný obecný kov (nově chromováno), čiré sklo, gumové podložky, rozměr 64,5 × 36 × 75 cm, kompletně restaurováno

Sál 10 000 CZK 06. 10. 2019 13:41:37
Sál 9 500 CZK 06. 10. 2019 13:41:36
Sál 9 000 CZK 06. 10. 2019 13:41:35
Sál 8 500 CZK 06. 10. 2019 13:41:34
Sál 8 000 CZK 06. 10. 2019 13:41:32
Sál 7 500 CZK 06. 10. 2019 13:41:31
Sál 7 000 CZK 06. 10. 2019 13:41:30
Sál 6 500 CZK 06. 10. 2019 13:41:28
Sál 6 000 CZK 06. 10. 2019 13:41:26
Sál 5 500 CZK 06. 10. 2019 13:41:25
Sál 5 000 CZK 06. 10. 2019 13:41:23